Aktuality z Libereckého kraje

Novinky na třetí lednový týden jsou tady. Nepropásněte kytarovou slávu v podání Demiana Dominigueze, zalenošit si můžete ve Véčku a provětrat na Rossignol Tour u sousedů v Polsku nebo při řádění obrněnců na Nové Vsi. Třeba vás zaujme příležitost v soutěži mladých moderátorů.

Jedinečný blues-rockový kytarista poprvé v ČR!

Neváhejte co nejdříve koupit lístky na koncert špičkového argentinského blues rockového kytaristy a zpěváka Demiana Domingueze s kapelou, který na Rampě vystoupí 21.ledna (poprvé v České republice). Předprodej v Klubu Na Rampě v po-pá od 15 hod., v so+ne od 18 hod. Kč 190 v předprodeji, 220 na místě, 100 studenti tam i tam.

www.klubnarampe.cz

Pohádky tisíce a jedné země

Přijďte si poslechnout netradiční pohádky pro malé i velké zachumlaní do polštářků. Ve čtvrtek od 18.00 ve V-klubu Liberec

http://vklub.ddmliberec.cz/akce

Sněhové řádění obrněnců

Nadšenci obrněné techniky by si neměli nechat ujít v našem regionu ojedinělou akci – sněhovou Bitvu o Sokolovo. Na pomezí Nové Vsi a Lučan nad Nisou naproti bývalému JZD své miláčky vyvětrá Muzeum Obrněné techniky Smržovka. Startuje se v sobotu 23. ledna v deset a možná vás i svezou!

www.tankysmrzovka.webgarden.cz

Rossignol Demo Tour

Pokud vás už nebaví sjezdovky Jizerek na naší straně, vypravte se k sousedům. Vloni nově otevřená kabinková lanovka na Stog Izersky ve Swieradowě Zdroji může být zajímavým zpestřením. Navíc tam o víkendu 22.-24. ledna hostí prezentační akci Rossignolu. Vemte to přes hraniční přechod u Nového Města pod Smrkem nebo přes Lázně Libverda.

http://kolejgondolowa.pl/85,Kalendarz_imprez/

Mladý Evropský moderátor

Třetí ročník celostítní soutěže pro žáky a studenty od 6 do 18 let vyhlašuje Základní škola Slovanka, Česká Lípa – Rádio Slovanka – Mediální tvorba. Vlastní soutěž proběhne 4. března 2010 od 8, 30 hod., ale přihlašovat se můžete již nyní e-mailem nebo poštou nejpozději do 12. února 2010. Počet účastníků je omezen, rozhodující bude datum přijetí přihlášky. Účastník bude soutěžit v umění moderování. Součástí akce je i krátký seminář s moderátory Pavlem Novotným a Marcelou Augustovou, kteří zasednou i v porotě. Další info na webu školy.

http://www.zsslovanka.cz/moderator2010

Pololetky už za týden!

Pololetní vysvědčení už je skoro napsané, takže známky už nejspíš nevylepšíte, ale máte nejvyšší čas porozhlédnout se po možnostech jak strávit volné dny. Bohatou nabídku mají Domy dětí a mládeže v kraji a jestli se chcete přihlásit třeba na Divadelničení do Vikýře, sáňkovat na hoře Táboře se Sluníčkem v Lomnici nebo zjistit co je to Enkaustika ve Větrníku, rychle zkontaktujte DDM ve vašem okolí.

Petra Handlířová
Regionální koordinátorka-redaktorka
Kraj Liberecký

Přidej komentář jako první k "Aktuality z Libereckého kraje"

Zanechte komentář