Katy Perry v O2 Areně

kateperryKdyž se řekne slovo „koncert“, představím si obrovskou show, světelné efekty, zpívající publikum a hlavně ohromující hlasitou hudbu. Právě takovou podívanou jsem zažila v noci 23. února 2015 na pražském koncertu americké zpěvačky Katy Perry v O2 Areně.

Cesta do hlavního města byla sice dlouhá a únavná, ale naše natěšení na večerní představení bylo silnější. Po příjezdu na místo jsme se s úžasem v očích dívali na velkou monumentální stavbu, která své brány a prostory otevřela v osmnáct hodin. Nedočkavé zástupy lidí u každého z vchodů se zdály být nekonečné! My jsme si ještě odskočili na malé občerstvení do sousední nákupní galerie Harfa a pak už hurá na koncert, respektive do fronty.

Celé „protláčení“ do Arény bylo plné nervozity, jelikož ochranka byla velmi přísná a nekompromisně prohlížela veškeré osobní věci. Text vstupenky nám udával, že naše sedadla se nachází v sektoru 424. Byli jsme jako v labyrintu.

Ve 20:00 hod propukla ohromná show, kterou zahájila předskokanka Charli XCX songem „London Queen“. Když dvaadvacetiletá Britka spustila hity jako „Break The Rules“, „Doing It“ nebo „Boom Clap“, pražské publikum se dostávalo do varu. Po zahřívacím kole Charli XCX ji vystřídala hvězda večera Katy Perry. Úderem jednadvacáté hodiny se vynořila ze své pyramidy za doprovodu písně „Roar“ a celý koncert si rozdělila na několik částí. Po písni „Dark Horse“ jsme byli přeneseni do starého Egypta, ze kterého nás poté vysvobodily zpívající kočky. Čtvrtá část koncertu pak byla akustická. Zpěvačka se nám ukázala jako květinka uprostřed slunečnicového pole při hře na kytaru. Finále vystoupení nás doslova roztančilo a vyvrcholilo přídavkovými písněmi „Birthday“ a „Firework“. Celé vystoupení bylo zakončeno velkolepým ohňostrojem.

Koncert Katy Perry byl opravdu zážitek, pro který jsem dlouhé cesty do Prahy určitě nelitovala.

 

Autor textu a fotografie: Adéla Dostálková, 14 let

Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice, kraj Olomoucký, časopis: Písařík; www.skolnicasopis.cz

kategorie: vlastní umělecká tvorba

email: adelinka2@centrum.cz

Vložil ICM Český Těšín

Přidej komentář jako první k "Katy Perry v O2 Areně"

Zanechte komentář