LA CACHIMBA PŘIVÍTÁ NA ZÁVĚR ROKU KAPELU THE PLACES

the_placesOSTRAVA – Sezónu v hudebním podniku La Cachimba zakončí svým koncertem indie-popoví The Places. Toto vánoční vystoupení kapely se uskuteční v nově otevřeném klubu La Cachimba v Ostravě. Kapela zde vystoupí v ryze komorním prostředí a tak poskytne návštěvníkům zcela ojedinělý zážitek z koncertu této hudební ostravské stálice. Bubeník kapely, Martin Hampel, uvádí, že set kapely bude tentokrát zčásti akustický a zazní i mnohé skladby z připravované albumové novinky.

Dne 20. prosince zde The Places završí pro ně mimořádně úspěšný rok. Kromě toho, že započali nahrávání nového alba pod dohledem známého kopřivnického hudebníka a producenta Tomáše Neuwertha, tak je novinkou rovněž i obměněná sestava, kde na místě basáka nově uvidíme Tomáše Žatka. Vznikl též první oficiální web kapely na stránkách www.theplaces.cz a samotná kapela navštívila i Berlín, kde její členové provozovali tzv. busking.

Přijďte i vy oslavit s The Places konec roku, který byl pro kapelu opravdu průlomový a vychutnejte si atmosféru nového ostravského hudebního klubu La Cachimba. The Places zde představí písně z chystaného alba a merchandising zde také nebude chybět.

The Places se na vás těší.

Autor: Lucie Chorošeninová

Přidej komentář jako první k "LA CACHIMBA PŘIVÍTÁ NA ZÁVĚR ROKU KAPELU THE PLACES"

Zanechte komentář