Mezinárodní oslava radosti

hug1

To je Hug Day 2018 – rozdávání objetí v ulicích zdarma! Dobrovolníci letos vyrazí objímat například i v Mexiku a v dalších 19 státech světa. Každý rok rozdáme přes 100 000 objetí. To vše na dobrovolnické bázi!Letos ale chceme dostat objetí i všude tam, kde chybí.  Ať už se jedná o nemocnice, domovy důchodců školy, školky, dětské domovy nebo městské úřady.  Pojďme spolu dobýt celé Česko!  Zatím jasně dominujeme tady u nás – ve Slezsku se zapojí Karviná, Těšín, Orlová, Vratimov, Opava a Bílovec. Nenechejte to tak a zaregistrujte se i Vy. 

 

Výhody jsou mnohé!

- zapojíte do organizace mladé z Vašeho ICM – naučí se organizovat a propagovat akci a to za plné podpory v podobě manuálů i materiálů

-spousta kontaktů na šikovné lidi - podpoříme naši sít ICM, více se semkneme a získáme prostor pro tvoření ještě více společných akcí

-propagace – naše akce je vděčná, sdílí se sama, vyvolává velký zájem médií, pozitivní ohlasy veřejnosti. To vše může být i pod vaším jménem.

-uděláte něco krásného pro osamělé. S domluvou předem je možné navšívit například nemocniční oddělení dlouhodobě nemocných, kde seniorům můžeme prozářit den.

- oficiální certifikát organizátora – výhoda pro mladé, kterou si mohou dát do CV – samostatná organizace akce je skvělou praxí v projektovém řízení.

 

hug2

Akce organizačně patří k těm nejméně náročným; reálně jde jen o trochu propagace, skupinu dobrovolníků, kteří si vyrobí cedulky „objetí zdarma“ a podobně a vyjdou do ulic. Součástí naší podpory je totiž také podrobný manuál a balíček propagačních materiálů. 


Více informací a registraci najdete na našem facebooku nebo na stránkách.

Katarzyna Gattnar, ICM Český Těšín