Pillow Fight- Něco o Plzeňské kapele, křest CD a zážitek z koncertu

Plzeň1

Chtěla bych představit Plzeňskou kapelu a podělit se o zážitek z koncertu.

Pillow Fight je kapela z Plzně a hraje pop-rock, rock ́n ́roll.

Členové kapely: Luděk Holý (zpěv, kytara), Honza Fencl (kytara, zpěv), Ondra Kopecký (bicí), Adam Hofmeister (baskytara).

Kapela se často objevuje na pódiích například s Bárou Zemanovou, Xindlem X, Michalem Hrůzou nebo s kapelou Imodium.

Kapela vznikla oficiálně roku 2010. S tím začala i práce na prvním oficiálním albu.

První album má název Starlight, na kterém je 13 skvělých singlů.

Nové album s názvem FOUREVER bylo pokřtěno 25. listopadu 2015 v Plzeňském klubu Buena Vista. V tomto klubu se členové kapely cítí jako doma, proto můžete vidět spoustu jejich koncertů právě zde.

Křest cédéčka se mi osobně moc líbil, protože tam byla úplně neuvěřitelná atmosféra, kterou kluci umí vytvořit. Pillow Fight je u nás v Plzni hodně známá kapela a právě na tenhle koncert byly ihned vyprodané lístky. Já osobně jsem si nestihla koupit lístek a dost mě to mrzelo… Ale naštěstí znám jednoho člena kapely, a tím je Adam- baskytarista. Hned mi zařídil vstup pro mě a mé kamarádky. Do klubu jsme přišly raději dřív, abychom si zabraly nějaké to místo. Ale bohužel, už i hodinu před akcí seděli lidi u všech stolů. Chtěly jsme si sednout, abychom měly kam si položit věci a pití. Nakonec jsme stály přímo pod pódiem a krásně na kluky viděly. Měly jsme kliku, že jsme přišly dřív, protože pak se lidi nahrnuli do klubu a nedalo se tam hnout. Když jsem šla pro něco k pití na bar, tak kluci začali křtít CD. U křtění byla i Bára Zemanová, která s Pillow Fight docela často hraje a dost dobře se s kluky zná. Zpáteční cestou k pódiu za mými kamarádkami a prodívání se davem na mě přiletělo pokřtěné CD. Sice jsem na sebe vylila pití, co jsem nesla, ale měla jsem velkou radost, že se ke mně CD takhle dostalo a ke všemu pokřtěný!  Jsou na něm opravdu skvělé songy.

Na konci koncertu byla autogramiáda členů kapely a pak afterpárty. Opravdu tuhle  kapelu doporučuji, protože stojí za to si ji poslechnout.

 

Pokud jsi fanda pop-rock-rock´n´rollové hudby, pak je to určitě pro tebe to pravé.

Zkus omrknout jejich stránky a uvidíš! – http://www.pillowfight.cz/

 

 

 

Karolína Houšková – ICM Plzeň

Přidej komentář jako první k "Pillow Fight- Něco o Plzeňské kapele, křest CD a zážitek z koncertu"

Zanechte komentář