Pražské vysoké školy ještě zájemcům o studium dveře nezavírají II.

Některé pražské veřejné vysoké školy mají stále volná místa ke studiu v různých oborech, níže vám nabízíme přehled škol s humanitním zaměřením, na které lze podat přihlášku.

Rektorát Univerzity Karlovy. Ilustrace

Rektorát Univerzity Karlovy. Ilustrace

Česká zemědělská univerzita v Praze – Institut vzdělávání a poradenství

Nový obor!

Vyhlašuje dodatečné přijímací řízení do nově akreditovaného bakalářského studijního oboru Poradenství v odborném vzdělávání. Termín přijímání přihlášek byl stanoven do 20. srpna 2010. Přijímací zkouška proběhne v poslední srpnový den. Studium je prezenční se standardní délkou studia 3 roky.

Studium je zaměřeno na získání kompetencí v oblasti pedagogiky a psychologie, komunikace a prezentace či projektování vzdělávacích aktivit a jejich vyhodnocení. Úspěšný absolvent oboru získá vysokoškolský diplom, který umožňuje další studium v obdobně orientovaných magisterských programech.

Další informace na webu Institutu vzdělávání a poradenství.

Univerzita Karlova

Katolická teologická fakulta přijímá přihlášky ke studiu do 31. července 2010. Pro akademický rok 2010/2011 jsou otevřeny bakalářské i navazující magisterské obory v několika studijních programech. Je také možné se přihlásit na pětileté magisterské studium.

Podrobné informace o studijních oborech a o přijímacím řízení se dočtete na stránkách fakulty.

Stejně jako Katolická teologická fakulta přijímá přihlášky ke studiu i Evangelická teologická fakulta. Ta vypsala dodatečné přijímací řízení pro bakalářské studium Teologie křesťanských tradic a pro Navazující magisterské studium Teologie křesťanských tradic – ekumenika. Přihlášky lze podávat na studijní oddělení až do 31. července 2010. Přijímací zkoušky budou na začátku září.

Více informací k přijímacímu řízení zde.

__

Pavel Dvořák, regionální koordinátor – redaktor, kraj Praha

Přidej komentář jako první k "Pražské vysoké školy ještě zájemcům o studium dveře nezavírají II."

Zanechte komentář