Rock mezi bránami

Není ani srpnového víkendu, kdy by se v Prachaticích něco zajímavého nedělo. Bude tomu tak i o posledním, kdy se zde uskuteční již čtvrtý ročník open air hudebního festivalu Mezibrány Soumarrock. V čem je tento festival zajímavý?

Třeba tím, že se festival koná přímo v centru města v prachatickém historicko přírodním areálu Parkán. A třeba i tím, že celý týden před festivalem „běží“ už potřetí podprogram, kdy se uskuteční například tyto akce

V pondělí 23.srpna od 18.00 hod Stará radnice Vesrnisáž výtvarných děl prachatických mladých umělců

V úterý 24..srpna od 20.00 hod Celtic bar Electronic night – večer v „trochu jiném duchu“

Ve středu 25.srpna Kašpárek v Rohlíku – punk pro děti a nejen je…

ve čtvrtek 26.srpna od 19.00 hod Arkády Staré radnice Drums of Prachatice, speciální vystoupení prachatických bubeníků

v pátek 27.srpna Arkády Staré radnice Koncerty prachatických kapel

A následuje sobota a samotný festival. O půl jedenácté jej otevře kapela Inverted, A následují až do minimálně desáté hodiny večerní další kapely – Composed, Fadžitulikistulán, Imodium, The Pooh, Dymytry, Toxique, První Hoře, Lokomotiva Planet, DLD, Annie´s Trip, He Band, Blue Effect, Hentai Corporation, Plastic People of the Universe a Atari Terror.

Novinkou letošního festivalu je cena Osobnost Mezibran, kterou každoročně obdrží kapela nebo interpret, který v minulosti výrazně pomohl k propagaci nebo organizaci festivalu. Letos jí jako první převezme přímo na festivalovém podiu Radim Hladík.

Zdroj Michal Piloušek, více informací www.mezibrany.cz

Václav Pavlík, Regionální koordinátor / redaktor, Kraj Jihočeský

Přidej komentář jako první k "Rock mezi bránami"

Zanechte komentář