Rozhovor s Miss Orlová 2016

ORLOVÁ

Mladá, půvabná a talentovaná. Taková je nová Miss Orlové 2016 Petra Minaříková. V minulosti hrála na kytaru, dělala orientální tance, chodila do nejrůznějších tanečních sportovních klubů či do kroužku na vaření. Nyní se aktivně věnuje hraní fotbalu a připravuje se na střední školu na obor ochrana osob a majetku. Jak vidí svoji kariéru teprve patnáctiletá dívka, jsme se zeptali v krátkém rozhovoru.

 

Proč jsi se přihlásila do soutěže Miss Orlová?

Přihlásila jsem se kvůli kamarádce, která do soutěže nechtěla jít sama. Chodíme spolu do stejné školy a hrajeme spolu fotbal.

Jak soutěž probíhala?

Měly jsme procházku po pódiu, rozhovor s moderátorem, aerobik, přehlídku v šatech a volné disciplíny. Letos se to neslo všechno v rytmu Ria. Dělala jsem ve volné disciplíně orientální tance.

Probíhala nějaká příprava?

Dva týdny před začátkem jsme měly nácviky a bylo to super. A měly jsme půjčené i oblečení, ve kterém jsme se učily chodit, to bylo fajn.

Měla jsi obavy z konkurence?

Měla jsem pocit, že jsou tam holky, které umí lépe chodit a tak. Ale já jsem šla hlavně podržet kamarádku, takže jsem to moc neřešila.

Největší obavy jsi měla z čeho?

Největší obavy jsem měla z rozhovoru s moderátorem. I když jsem věděla své otázky, tak v ten moment rozhovoru na ně člověk zapomene. V tom bych se chtěla zlepšit a více mluvit před lidmi.

Co na to říkala rodina?

Všichni mi fandí a myslí, že bych měla jít dál v kariéře. Pokud by se mi dařilo, tak bych v tom ráda pokračovala. I když před soutěží mi maminka kladla na srdce, ať si prvně dodělám školu, ale teď mi po vítězství všichni fandí.

Co Ti soutěž přinesla?

Když jdu po ulici, tak mě lidi znají. A i ve škole mi fandili a podporovali mě. Vyhrála jsem spoustu poukázek na nákup oblečení a propagační věci Města Orlové.

Co by jsi doporučila následovníkům?

Aby se nebáli, a když například nevyhrají, tak ať nejsou zklamaní.

Jaký máš názor na velmi štíhlé modelky?

Vážím více, protože mám těžké kosti, ale já na to kašlu a dietu nějak nedržím. Jsem hubená po mamce.

A co na to kluci?

Říkají, že jsem jejich Miss a pořád to vytahují.

Jaké jsou plány do budoucna?

Chystám se na střední školu – ochranu osob a majetku, a taky chci dále hrát svůj oblíbený fotbal. A snad se někdy v budoucnu dostanu do celorepublikové Miss.

 

 

Miroslav Sedláček, ICM YMCA Orlová

Přidej komentář jako první k "Rozhovor s Miss Orlová 2016"

Zanechte komentář