Skutečný dárek.cz – užitečný e-shop

Dárky na Vánoce jste vybírali velmi pečlivě a dnes máte dobrý pocit, že se vše povedlo a všichni obdarovaní měli radost. Dali jste ale někomu „skutečný dárek“? Takový, který můžete zakoupit na webových stránkách obecně prospěšné společnosti Člověk v tísni, a který pomůže těm, kteří to opravdu potřebují? Zapřemýšlejte a udělejte něco dobrého pro ostatní lidi ještě v tomto roce. Nebo tak učiňte po silvestru a mějte dobrý pocit z nového roku hned na jeho počátku! Skutečný dárek.cz (www.skutecnydarek.cz) tu pro vás ale bude celoročně.

Skutečným dárkem opravdu pomůžete lidem v nejchudších zemích světa. Mnozí z nás již to udělali před Vánoci. Mnozí z nás o tom ale ještě nezaslechli. A právě pro ty zde máme několik informací.

Lidé si díky humanitnímu e-shopu mohou vybrat konkrétní pomoc v několika zemích světa. Zakoupit můžete zvířata, školní pomůcky či vodní pumpy a můžete se spolehnout, že 100% hodnoty darovacího certifikátu jde na konto sbírky společnosti Člověk v tísni Skutečná pomoc. Za posledních 12 měsíců začaly tyto dary pomáhat hned v deseti zemích Evropy, Afriky a Asie.

Když se podíváte na tento portál, zjistíte, že můžete pro lidi z chudých zemí zakoupit takové věci, které jsou pro nás již naprostou samozřejmostí, kterých si sotva dokážeme vážit. Například sešity a tužky, fotbalový míč, tabule do školy, lavice a dvě židle, kanistry vody či pumpa na vodu… Člověk v tísni nabízí na webových stránkách Skutečný dárek.cz širokou škálu věcí a zvířat, které můžete darovat. Certifikát zakoupíte dokonce i na bezpečný porod jednoho dítěte pro ženu v chudých oblastech Kambodže. Jednotlivé certifikáty mají různou hodnotu, o kterou si navíc můžete snížit váš daňový základ.

Všechny další informace najdete na www.skutecnydarek.cz. Nechte se pouze inspirovat jednotlivými certifikáty a vyberte si ten, který je por vás ten pravý. Pomůže totiž opravdu každý!

_

(Zdroj: www.skutecnydarek.cz, www.clovekvtisni.cz)

_

Jana Chrtková, Regionální koordinátorka – redaktorka, Kraj Plzeňský

Přidej komentář jako první k "Skutečný dárek.cz – užitečný e-shop"

Zanechte komentář