Sportovec roku Jihomoravského kraje 2017

sport_rok
Dne 30.1.2018 v Ivančicích v kině Réna, proběhlo slavností vyhlášení ankety Sportovec roku 2017 okresu Brno – venkov. Celý tento večer se uskutečnil díky Tělovýchovné unii Brněnska, která spolupracovala s městem Ivančice a s Jihomoravskou krajskou organizací ČUS. Celá tato akce byla pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka.

Jednotlivé kategorie a jejich vítězové:
SPORTOVNÍ TALENT okresu Brno-venkov 2017
3. místo – Adam Jakš (*2007) Sport: Judo Sportovní klub: ODDIL JUDO DOLNÍ KOUNICE z.s.
2.místo – Tadeáš Brázda (*2002) Sport: Badminton, Sportovní klub: BC 66 Ivančice
1. místo – Patrik Pospíšil (*2003) Sport: florbal – Sportovní klub: TJ Oslavany – Chřestýši
SPORTOVNÍ KOLEKTIV – mládežnický tým okresu Brno-venkov 2017
3. místo – Starší žáci FC Ivančice Sport: Kopaná
2. místo – SK RENOCAR PODOLÍ Basketbal – Sportovní klub: SK Podolí, Sport: Basketbal
1. místo – Juniorská voltižní skupina TJJ LUCKY Drásov Sport: jezdectví voltiž
SPORTOVNÍ KOLEKTIV – seniorský tým okresu Brno-venkov 2017
3. místo – TJ Sokol Rebešovice – oddíl stolního tenisu – Sport: Stolní tenis
2. místo – KK Slovan Rosice – ženy – Sport: kuželky
1. místo – MK Řeznovice – ženy – Sport: Stolní tenis, Sportovní klub: SK Řeznovice
SPORTOVNÍ AKCE okresu Brno-venkov 2017
3. místo – 3. závod Brněnského běžeckého poháru – Vranovský žleb, Sportovní klub: ATLETIKA UNI CZ s.r.o.
2. místo – MK Řeznovice – pořádání základní skupiny evropského poháru ETTU Sport: Stolní tenis, Sportovní klub: SK Řeznovice
1. místo – 40. ročník Vánočního turnaje ve stolním tenisu, Sportovní klub: TJ Sokol Rebešovice oddíl stolního tenisu
SPORTOVEC S HANDICAPEM okresu Brno-venkov 2017
Hana Šimečková (*2006) Sport: parajezdectví – paravoltiž, Sportovní klub: TJJ LUCKY Drásov, z. s.
TRENÉR okresu Brno-venkov 2017
Petr Kotyza (*1970) – Bydliště: Vranov u Brna 16 Sport: ATLETIKA, Sportovní klub: VSK Univerzita Brno
OSOBNOST okresu Brno-venkov 2017 (bez pořadí)
Milan Šlapanský (*1947) Sport: Kulturistika, silový trojboj, Sportovní klub: SK FC Ivančice
Michal Makovický (*1971) Sport: Stolní tenis, Sportovní klub: SK Řeznovice
Jiří Sýkora (*1942) Sport: kopaná, hokej, Sportovní klub: SK Podolí
SPORTOVEC okresu Brno-venkov 2017
3. místo – Lukáš Rosenberk (*1992) Sport: Nohejbal
2. místo – Kristýna Mikulcová (*1992) Sport: Stolní tenis, Sportovní klub: SK Řeznovice
1. místo – Natálie Topičová (*1997) Sport: kuželky, Sportovní klub: KK Slovan Rosice
ICM Ivančice