START

DCIM368GOPRO

Ahoj, já jsem Jakub Gabrhel, a už jste mohli na těchto stránkách vidět pár článků, kterých jsem byl součástí za což jsem moc rád a za to děkuju! ☺

Teď přišel čas na to představit vám můj nový projekt START – krátkometrážní film. Když půjdu od začátku, kdy mě tento krátký film napadl, zajdeme do doby, kdy jsem běhal svou výzvu. Ta spočívala v tom, že jsem každý den běhal 5 km, a to po dobu 30 dní v kuse. Každý den jsem to sdílel na sociální síť Instagram, kde mi lidé následně dávali zpětnou vazbu, co si o tom myslí a velice mě potěšilo, že pár lidí do toho šlo se mnou. No a to mě pak trkla jedna myšlenka, že základní impuls k pohybu může vést právě z virtuálního světa, kam dnes především mladí lidé chodí za určitou zábavou a obsahem. Takže divákova pozornost by se mohla převést do reálného světa pomocí filmu, který jsem nazval „START“. Bude tam obsažen denní stereotyp studenta, který čelí každodennímu brzkému vstávání až po ulehnutí do postele. Celým filmem bude prolínat myšlenka dnešního spěchu, nespokojeností a propojení s virtuálním světem. Cílem bude ukázat lidem, že sociální sítě nemusí nutně skončit tak, že nám pouze berou drahocenný čas, ale že nás mohou motivovat k pohybu nebo k činnosti, při které odložíme telefon a budeme dělat to, co nás baví.

Celé to bude propojeno s projektem KousekSnu, který má za cíl inspirovat lidi k plnění svých snů a vizí, pomocí sdílení fotografií, příběhů a videí.  

Momentálně již na filmu s Cousin’s Production pracuji, dávám dohromady různé myšlenky, které by z filmu měly vycházet, a už se těším, až Vám ho budeme moci představit ve finální verzi!

DCIM368GOPRO

Děkuju a mějte hezký den!

Jakub Gabrhel, ICM Petrovice u Karviné