Strava je důležitá!

Novým trendem ze světa zdraví a výživy je bezlepková dieta, kterou díky reklamám zná dnes již každý.  Musím se přiznat, že jsem mívala dlouhý čas velké problémy s bolestmi břicha a se svým zažíváním. Někdy mě doktoři dokonce chtěli poslat i k psychiatrovi, jestli si tento stav jen nenalhávám.  Bolesti byly někdy tak strašné a nepředvídatelné, že jsem nikdy dopředu nemohla vědět, kdy se bolest zase objeví.

Asi na začátku letošních prázdnin jsem se setkala s kamarádkou, která má bezlepkovou dietu. Nějak jsme se dostali k mým problémům a ona mi řekla, že stejné problémy měla i ona. A tak mě nasměrovala na to, abych bezlepkovou dietu zkusila a že pak uvidím.

Nyní bezlepkovou dietu držím již od začátku prázdnin a musím zaklepat, že od té doby žádné velké problémy s břichem nenastaly. Jsem hrozně šťastná a nemusím se stresovat z toho, kdy to zase přijde, tím však nechci říct, že bezlepkovou dietu musíte držet i vy (smích), ale jen, že je to každého věc a právě mně tato dieta opravdu pomáhá! :)
K. Vaclachová – ICM Holešov