Studentský účet G2.2

Studentský účet G2.2 Komerční banky je následovník studentských účtů Gaudeamus  a G2. Jedná se o vylepšenou a modernizovanou verzi, která vznikla v rámci komplexní přestavby služeb KB v dubnu 2011. Jedná se o komplexní balíček služeb speciálně sestavený pro děti a mládež, který může, díky různým výhodám a slevám, usnadnit studium a zpříjemnit cestování po celém světě. A pokud budete aktivní, můžete získat i peněžní bonusy.

Jaké výhody, nebo v čem je G2.2 lepší?

Studentský účet G2.2 má mnoho výhod a vylepšení. Mezi nejdůležitější a jistě nejzajímavější klady tohoto produktu patří vedení účtu zdarma, elektronický výpis také zdarma. V rámci tohoto základního produktu jsou zpoplatněny pouze finanční operace. Je tedy na místě zvážit, jak bude majitel s účtem zacházet, respektive, za jakým účelem jej zřizuje. Protože pokud předpokládá, že z účtu budou realizovány běžné platební operace a klient se stane takzvaným aktivním klientem, nabízí KB k účtu balíček transakcí za devatenáct korun. S tímto balíčkem je možné provést neomezené množství transakcí zdarma.

Při založení účtu se klientům začíná psát klientská historie, kde se bodují jednotlivé transakce provedené prostřednictvím účtu. Tyto body jsou pak vyhodnocovány v případě žádosti o půjčku.

 

Moderní člověk používá platební kartu. Je součástí účtu také platební karta?

Ano samozřejmě je. Dokonce si klienti mohou za čtyřicet devět korun českých navrhnout vzhled karty. Ale spíše vás bude zajímat, kolik stojí výběr. Výběr z bankomatu KB stojí pět korun. Ovšem veškeré platby kartou jsou zdarma a navíc je bezhotovostní platby oceňována v rámci programu Moje odměny. Prakticky je tedy možné aktivním používáním platební karty dosáhnout výběru z bankomatu zdarma. Uvedu konkrétní příklad. Pokud vyberu z bankomatu hotovost třikrát v měsíci, zaplatím za výběr patnáct korun. Pokud ovšem aktivně používám platební kartu s vlastním designem a minimálně třikrát zaplatím v jakémkoliv obchodě, dostávám na svůj účet patnáct korun bonus.

V případě, že klient použije platební kartu minimálně jedenkrát v měsíci, je mu na konci roku připsán bonus tři sta třicet tři koruny.

 

Zdá se Vám, že ještě chybí třešnička na dort?

Studentský účet nabízí slevy u Student Agenci a u agentury TUTOR. Co je, však velmi atraktivní je, že nepovinným doplňkem tohoto účtu je také pojištění Merlin, a to v ceně dvě sta sedmdesát šest korun za rok. Za tuto částku je možné pojistit nejen platební kartu proti jejímu zneužití do třiceti tisíc korun, ale také pojištění dokladů či klíčů.

A ještě? Ano, účet nabízí jednorázový bonus dvě sta korun při prvním zřízení ISIC, mezinárodní platební Embosovanou G2 kartu a spoustu dalšího.

Hana Šnajdrová, regionální koordinátora – redaktorka, Kraj Karlovarský

 

Přidej komentář jako první k "Studentský účet G2.2"

Zanechte komentář