Úspěch Fatal Success

Hudba pro hospodu a popíjení, kterou tvoří staronově vzniklá hudební kapela Fatal Success má již několik svých hitů. Fatal Success sice své první úspěšné skladby vpustila do éteru již v roce 2007, ale až do léta 2009 nic nového nevzniklo a celé hudební uskupení tak mělo více než dvouletou dobu spánku. Ale hoši z Fatalu se probudili, a pro své posluchače, kterých bylo v prvním týdnu po uveřejnění úvodního hitu Hopity Hop na jaře 2007 přes 30 tisíc, připravili  vůbec první koncert, který proběhl 19. prosince 2009.

Fatal Success - premiérový koncert

Fatal Success - premiérový koncert

Přípravy na koncert zabraly v podstatě celý podzim, postupně interpreti Fatalu uveřejňovali své nové skladby na internetových portálech. Fanoušci tak před koncertem mohli slyšet již oblíbený Rumíček nebo populární píseň Král hospod. Mezi dalšími to jsou skladby Vršovice, Prd, z prvních pak Báječná Praha nebo Jebačka.

Cílem Fatalu není konkurovat jiným kapelám v populární hudbě. Tvoří muziku, která patří do hospodského prostředí a má primárně sloužit k pobavení u piva. Samotný koncert byl pojat tak, aby členové Fatal Success byli co nejpřirozenější. A tak si v průběhu koncertu objednávali pivo nebo si zakouřili. „Kapela Fatal Success je hrozně jednoduchá nejen svými členy, ale samozřejmě i texty, …,“ uvedl frontman Fatal Success Jakub Hofmann, který při zahájení koncertu vybízel návštěvníky, aby zpívali společně s kapelou. Pro ty, kteří například dosud neznali texty Fatalu, připravila kapela zpěvníky.

Předskokany Fatal Success se stala kapela Blue Baby Syndrom, která je v podstatě totožná se členy Fatal Success, akorát v ní chybí Jakub Hofmann s akordeonem. Členy Fatalu i Blue Baby jsou Václav Toman, který hraje na kytaru, Tonda Mika – bicí, Tomáš Mika – kytara a Tomáš Votruba, který je v kapele primárně basistou.

Fatal Success zatím v nejbližší době neplánuje další koncert. Ale po velmi vydařeném prvním uvedení na živo má tato kapela dobře nakročeno směrem k dalším úspěšným koncertům. Všeobecně vzato toto hudební uskupení nemá velkou konkurenci a díky chytlavým textům působí na všechny, kteří se chtějí v hospodském prostředí odreagovat nejen požíváním alkoholických nápojů, ale i hudbou a zejména veselou náladou.

Pavel Dvořák, regonální koordinátor – redaktor, Kraj Středočeský

Přidej komentář jako první k "Úspěch Fatal Success"

Zanechte komentář