Katalog dětských letních táborů

Krajská rada dětí a mládeže připravuje na letošní rok aktuální katalog letních dětských táborů. Každý rok z něj stovky rodičů vybírá tábory pro své děti. K dispozici bude v papírové i elektronické podobě.

„Rada dětí a mládeže připravuje v těchto dnech za finanční podpory kraje Vysočina katalog letních táborů na Vysočině v roce 2010. Před sedmi lety měl katalog svoji premiéru a setkal se s mimořádným zájmem. Hned po jeho vydání byl beznadějně rozebrán,“ vzpomíná předseda Rady dětí a mládeže kraje Vysočina Jan Burda. Od roku 2003 vychází katalog pravidelně a každý rok se o něj zvyšuje zájem.Kromě rodičů ho využívají i školy, pedagogové volného času, mládežnické organizace i samotné děti.  „Snažíme se rodičům usnadnit výběr letního tábora pro jejich děti a nabízíme také celou řadu rad, jak vybrat ten správný tábor,“ dodává Jan Burda.

Přehled táborů je už nyní zveřejněn na webových stránkách www.tabory-vysocina.cz. Organizátoři táborů mají do konce ledna možnost svůj tábor na těchto stránkách zveřejnit s tím, že se tyto informace objeví i v tištěné podobě. Tyto katalogy pak budou distribuovány na všechny školy a další místa po celé Vysočině.

„Pro neziskové organizace jsou služby webu www.tabory-vysocina.cz a zveřejnění v katalogu zcela zdarma. Snažíme se tak, za dlouholeté podpory kraje Vysočina, tábory popularizovat a propagovat. Vysočina vždy byla, je a věříme, že stále bude tradiční baštou letních táborů. Snad k tomu přispěje i náš katalog,“ uzavírá Burda.

Zdroj: Rada dětí a mládeže kraje Vysočina – www.rdmkv.cz

Eva Havlíčková
Regionální koordinátorka – redaktorka
Kraj Vysočina

Přidej komentář jako první k "Katalog dětských letních táborů"

Zanechte komentář